fluidfluidfluidfluidfluid
در انجام پروژه، کمکتان میکنیم

در انجام پروژه، کمکتان میکنیم

برای انجام پروژه به مشکل خورده اید؟ نمی دانید از کجا شروع کنید ؟ نمیدونید چطوری پیاده سازی کنید؟ بلد نیستید؟ ما در انجام پروژه به صورت انلاین و حضوری به شما کمک میکنیم هم یاد بگیرید هم انجام دهید.

اگر در انجام پروژه خود به مشکل خوردید نگران نباشید تیم مشاوران ما با شما هستند تا کمکتان کنند.

ابتدا یک توضیح مختصر از کارکرد تیم مشاوره ما را مطالعه کنید تا بتوانیم بهتر با شما ارتباط برقرار کنیم :

وظیفه مشاوران ما، راهنمایی، آموزش، ایده پردازی، پیدا کردن نحوه پیاده سازی، رفع مشکل می باشد که به صورت تلفنی و گفتگوی زنده می توانند با شما در ارتباط باشند و در صورت نیاز برای کار بر روی پروژه شما به سیستمان متصل شوند (متصل شدن به سیستم شما فقط با نرم افزار Anydesk)

اگر به لیست وظایف مشاوران نگاهی بیندازیم می بینید شما حتی اگر قادر به انجام پروژه نباشید، شما را آموزش میدهد تا آن را انجام دهید و اگر به مشکل خوردید به شما کمک خواهد کرد.

حتی اگر ایده ای برای انجام پروژه ندارید، یا در پیدا کردن یک ایده به مشکل خورده اید تیم مشاوران ما شما را یاری میکنند تا مسیر درست انتخاب و انجام پروژه را پیدا کنید.

مشاوران ما در کل تایم 8 صبح تا 12 شب در خدمت شما هستند که در سریع ترین زمان ممکن پروژه شما به اتمام برسد.


تفاوت سپردن پروژه و دریافت مشاور در چیست؟

اگر پروژه خود را به تیم ما هر شخص دیگری بسپارید قطعا شما چیزی یادنخواهید گرفت و فقط یک پروژه را تکمیل کرده اید و برای مواقعی که زمان کافی ندارید بسیار مناسب می باشد ولی مشاوره پروژه از صفر شما را آموزش میدهد، شما را با محیط کار آشنا میکند، ریزه کار های انجام یک پروژه را به شما می گوید و شما بعد از اتمام پروژه دیگر فقط یک پروژه را انجام نداده اید بلکه یک مهارتی را آموخته اید و توانایی انجام یک کار را دارید و می توانید هر پروژه ای را به دست بگیرید و انجام دهید.

می بینید در بین این دو مورد تفاوت های بسیاری وجود دارد حتی کسی که مهارتی در انجام پروژه ندارد خود یک انجام دهنده خواهد شد و تواناییی انجام هر پروژه ای را در آینده خواهد داشت.

پس زمان خود را هدر ندهید و یک قدم رو به جلو برای آینده کاری خود با مشاوران ما بردارید.


اگر مایل به دریافت یک جلسه رایگان مشاور پروژه و رزرو مشاور دارید از لینک درخواست مشاور پروژه درخواست خود را ثبت کنید.

اگر با ثبت درخواست مشکل داشتید آموزش ثبت درخواست مشاور پروژه را مطالعه کنید.نظرات

اولین دیدگاه را شما قرار دهید

درج نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید