fluidfluidfluidfluidfluid
درخواست مشاوره انجام پروژه

درخواست مشاوره انجام پروژه

اگر سردرگم هستید درخواست مشاور دهید تا یک مشاور و تیم قدرتمند به شما آموزش دهد و شما را در انجام پروژه یاری کند در ادامه نحوه درخواست مشاوره و هماهنگی با مشاور را مشاهده می کنید

برای ثبت درخواست مشاوره ابتدا باید وارد صفحه ( درخواست مشاور پروژه  ) شوید

بعد از ورود با صفحه فوق رو به رو خواهید شد. برای ورود به حساب و درخواست انجام پروژه به این صفحه مراجعه کنید » اموزش بیشتردر این بخش توضیحات و سولات متداول درباره مشاور پروژه درج شده است و کامل پاسخ داده شده است.

بعد از توضیحات می توانید فرم درخواست مشاوره پروژه را مشاهده کنید و درخواست خود را ارسال کنید.

فرم درخواست مشاوره پروژه

اطلاعات انتخابی خود را درباره پروژه تان وارد کنید و دکمه ثبت درخواست و تماس مشاور را بزنید اگر حساب کاربری دارید ابتدا وارد شوید سپس درخواست خود را ثبت کنید در غیر این صورت با اطلاعات انتخابی برای شما حساب کاربری ایجاد خواهد شد.

اطلاعات وارد شده مانند نمونه


پیام ثبت موفق


بعد از ثبت درخواست منتظر تماس کارشناسان ما باشید.( جهت هماهنگی و تعیین سطح )

بعد از ثبت درخواست، درخواست شما در همین صفحه در بالا قابل مشاهده می باشد می توانید با کلیک بر روی آن توضیحات کامل را مشاهده کنید یا با مشاور خود در ارتباط باشید.

در بالا نمونه درخواست ثبت شده را مشاهده می کنید که می توانید بر روی آن کلیک کنید.

صفحه اطلاعات مشاوره 


در بالا صفحه اطلاعات درخواست مشاوره خود را مشاهده می کنید که به صورت کامل نمایش داده شده است و می توانید به مشاور خود پیام دهید یا فایلی ارسال کنید همچنین فایل های مورد نیاز شما در این بخش ارسال خواهند شد.

مشاهده نمونه ارسال پیام در صفحه مشاوره


همچنین با کلیک بر روی دکمه سمت چپ پایین می توانید وارد بخش مشاوره های خود شوید ( بعد از ورود حالت دکمه تغییر خواهد کرد)

بر روی مشاوره ها کلیک کنید تا در حساب شما بخش مشاوره ها باز شود.لیست مشاوره های شما در سربرگ مشاوره نمایش داده می شود که با کلیک بر روی آن می توانید جزئیات مشاوره را مشاهده کنید. ( این صفحه بعد از ورود به حساب برای شما باز خواهد شد )


نظرات

اولین دیدگاه را شما قرار دهید

درج نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید