fluidfluidfluidfluidfluid
نیاز کاربر چیست؟

نیاز کاربر چیست؟

یعنی اینکه کاربر به چه چیزهایی نیاز دارد، این نیاز است، که به مشتری انگیزه میده تا به سمت ان نرم افزار برود تصمیم گیریی نهایی او سبب استفاده و به کارد ردن ان خدمات است.

جذب مشتری نرم افزار

جذب مشتری نرم افزار

با روش هایی گوناگون میتوانید، مشتریان دائمی داشته باشید، اگر با برخوردی مناسب، لحن بیان درست، کیفیت عالی و قیمت مناسب، دسترسی فوری خدمات، داشته باشید مطمئن باشید بی شک هرروز مشتریان بسیاری را به خود جذب خواهیم کرد تا از خدمات، و نرم افازار هایی که دارید به نحوه احسن استفاده بکنند

مشاوره بازاریابی

مشاوره بازاریابی

مشاوره بازاریابی فردی باید فعال باشد تا برای کالا یا خدماتی که میخواد، ارائه بدهد بازار خوب،مناسبی را برای خریداران ، مصرف کنندگان ایجاد کند، بازاریاب باید تمام محاسن را برای خریداران، افشا نمایدو علت خریدمحصول یا خدمات را به خریداران توضییح بدهند.

ارتباط گیری با مربی

ارتباط گیری با مربی

مربی عامل اصلی موفقیت است با داشتن مربی مناسب میتوانید در بسیاری از فعالیتتان موفق باشید. مربی فردی، عاقل و کار بلد است، که به شما مهارت های موفقیت را می اموزد این شما هستین که باید به خوبی به حرفایه مربی تان گوش کنید مربی علاوه براینکه میتواند به شما مهارت هارا به صورت حضوری بیاموزد. میتواند بصورت اموزش مجازی هم یاد بدهد،شما باید به مربیتان گزارش روزانه بدهید،و مهارتهایشان را به خوبی یاد بگیرید.

فواید مربی در کار

فواید مربی در کار

مربی به عنوان راهنما و نشاندهنده انجام فعالیت است به طور کلی دارای ویژگی های مثبت نسبت به خوداموز است فردی متعقد به کار و منظم و زمان شناس که باید در زمان مقرر در محل کسب و کار خود باشد مسئولیتی که به عهده دارد، بایستی تمام و کمال ان را به انجام برساند، زمانمربی باید باایجاد صمیمت بین خود و بقیه رابطه صمیمانه ودوستانه برقرار کند. موفقیت و خوش برخوردی یک مربی همیشه دیگران را به خودجلب میکند مربی بدون شک کار اسانی نیست باید با صبر و حوصله و زمان زیادی را به کار منصوب کرد تا هم موجب رضایت دیگران از او شودهم فعالیت او رونق بیشتری به خود میگیرد.

نحوه سوال کردن و دریافت جواب

نحوه سوال کردن و دریافت جواب

در این مطلب به شما میگوییم که چگونه در انجام سوالی را مطرح کنید و جواب خود را دریافت کنید همچنین جواب ها را ببینید و در بین آنها جستجو انجام دهید تا به پاسخ درست برسید.

انجمن سوالات چیست؟

انجمن سوالات چیست؟

شاید برای شما هم سوالی پیش آمده باشد که شخص خاصی رو پیدا نکرده باشید از آن بپرسید درعین حال سوال بسیار ساده ای می باشد و یا تخصصی، خب پرسش سوال بسیار ساده هست، داخل انجمن مطرح کن و جواب رو از کاربران سراسر وب دریافت کن

درخواست مشاوره انجام پروژه

درخواست مشاوره انجام پروژه

اگر سردرگم هستید درخواست مشاور دهید تا یک مشاور و تیم قدرتمند به شما آموزش دهد و شما را در انجام پروژه یاری کند در ادامه نحوه درخواست مشاوره و هماهنگی با مشاور را مشاهده می کنید

درخواست انجام پروژه

درخواست انجام پروژه

پروژه خود را انتخاب کنید و بقیه کار را به ما بسپارید و نظارگر انجام پروژه خود باشید در ادامه مطلب نحوه درخواست انجام پروژه را در دانش سیستم راد را مشاهده می کنید.

در انجام پروژه، کمکتان میکنیم

در انجام پروژه، کمکتان میکنیم

برای انجام پروژه به مشکل خورده اید؟ نمی دانید از کجا شروع کنید ؟ نمیدونید چطوری پیاده سازی کنید؟ بلد نیستید؟ ما در انجام پروژه به صورت انلاین و حضوری به شما کمک میکنیم هم یاد بگیرید هم انجام دهید.